Osmanlı Esintisi Zümrüt Yeşili Takı Modelleri

 

Zümrüt Yeşili Takı Modelleri

Zümrüt Yeşili

Yeşil; doğamızın bizlere sunduğu en mükemmel renkler arasında yer arıyor. Doğa bize bu yeşil ile huzur sağlıyor. Ancak bir de yeşiller arasında aşkı yansıtan ve bizlere aşkın telaşını mükemmel bir ahenk ile anlatan zümrüt yeşiline ne demeli? Tüm bayanların zümrüt yeşili takılar ile süslediği bilekleri, gerdanları ve parmakları ne hoş duruyor.

Osmanlı zamanlarında sultanlara layık görülen zümrüt yeşili , bu zamanlardan yıllar sonra bayanlar arasında yeni bir moda akımına dönüşmüş gibi duruyor. Çünkü bu renk; öyle farklı bir yeşil tonu ki hem esmer bayanlar hem de sarışın bayanlar tarafından tercih ediliyor. Ten renginize anında uyum sağlamayı da başarıyor.

Zümrüt yeşili takılar arasında en çok tercih edilenler Osmanlı motiflerini taşıyan modeller oluyor. Sanki yeşilin bütün tonlarının mükemmel bir melodi eşliğinde dans ettiğini görür gibi olduğumuz zümrüt yeşili takı tasarımları, bayanlar arasında en çok tercih edilenler arasında olmaya devam ediyor. Dilerseniz tek parça halinde sahip olabileceğiniz bu ürünlere, dilerseniz set halinde de sahip olabilirsiniz.

Yeşilin bu tonu gerçekten de dikkat çekici bir tondur. O nedenle giyiminize uygun bir şekilde bu takıları seçmeniz gerekiyor. Zümrüt yeşili sıradan bir kıyafet ile kullanılamayacak kadar asil ve farklıdır. O nedenle özenle seçtiğiniz bir kıyafet ile birlikte kombin yapmalısınız. Unutmayın, takınız her zaman en önemli aksesuarınızdır. Doğru seçim yapmak size daha mükemmel ve kusursuz bir görünüm hediye eder.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir