Orta Yaş Pardesü Modelleri Nasıl Olmalıdır?

 

Yeni Orta Yaş Pardesü Modelleri

Yeni Orta Yaş Pardesü Modelleri

                Tesettürlü bir bayan iseniz ve artık orta yaşlara geldi iseniz; pardesü tercihlerinizde biraz daha özenli davranmanız gerekebilir. İlk bakışta mont görevi görecek zannettiğiniz pardesü tercihiniz aslında ilk görünüşte sizin şıklığınızın habercisi oluyor. O nedenle de aslında orta yaş pardesü modellerine bakarken 2014 senesi için acaba nelere dikkat edilmesi gerekiyor, bunu bilmesiniz.

Genel olarak incelemeye kalkarsak; düz renklerin hakimiyetine şahit olabiliriz. Kendinden desenli olan kumaşlar ile hazırlanmış orta yaş pardesü modellerine de rastlamak mümkün. Genel olarak mat renklerin tercih edildiğini görüyoruz ve tesettürlü bir bayan için mat renk tercihinin daha yerinde olduğuna da şahit oluyoruz.

Büyük düğmelerin desen gibi kullanılması ile hareket kazandırılan orta yaşlı bayan pardesü seçimlerinin yanı sıra; deri kuşakların kemer görünümü kazandığı modelleri de görebiliyoruz. Kemer ya da kuşak detayının kullanıldığı modeller sanki iki parça kıyafetmiş gibi duruyor ve de bu kullandığınız modele ayrı bir hava katmaya yetiyor.

Düğmeli ve kemerli ayrı ayrı modellerin yanı sıra düğme ve kemer detaylarının aynı ürün üzerinde kullanıldığı modellere de denk gelmek mümkün. Mavinin koyu tonlarının genel olarak tercih edildiği ürünlerin yanı sıra gül kurusu renginin hakimiyeti de dikkatleri çekiyor. Bol modeller ve dar modeller olmak üzere iki farklı seçim yolunu da karşımıza çıkarıyor, orta yaş bayan pardesü seçimleri.

Sonuç olarak; kendinizi en rahat hangi tasarım ile hissediyor iseniz, seçimlerinizi mutlaka bu doğrultuda yapın, hanımlar.

Popüler Başlıklar:

  • orta yaş pardesü modelleri
  • pardesu
  • pardesü modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir