Orta Yaş Pardesü Modelleri 2016

Sefamerve Orta Yaş Pardesü Modelleri

Sefamerve Orta Yaş Pardesü Modelleri

Bayanların pardesü tercihlerinin orta yaşa gelmeleri ile birlikte çok daha fazla özenle seçtiklerini rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle tesettür üreten birbirinden güzel firmaların tasarımlarının bir arada görebileceğiniz en yeni pardesü modelleri seçiminizi kolaylaştıracak mı yoksa daha fazla m zorlaştıracak bir yorum yapamıyoruz.

Orta yaş pardesü seçiminde b,rb,,rnden şık tasarımlar öncelikli olarak renk kombinleri ile  dikkat zçekiyor. Zira orta yaş pardesü modellerinde yeni seozn ürünleri ile Armine ve Sefamerve bir hayli tarz ve şık durmakta. Bordo ve lacivert renklerinin arasında yer aldığı ürünlerde özellikle kemer detaylı pardesü modelleri oldukça zarif durmaktadır. Öncelikli olarak sizlerle Armine markasının en hoşumuza giden kombinerini verdikten sonra Sefamerve markasına geçiş yapacağız:

Bir diğer tesettür giyim konusunda önemli bir marka olan Sefamerve ürünlerine bir göz atacak olursak, kahve renk tonlarında oldukça başarılı kombinleri ile dikkatleri üzerine çekmekte. Özellikle birbirinden şık eşarb modelleri ile bayanların gözdesi haline gelmekte. Burada tercihinde önemli bir nokta çok yüksek topuklardan ziyade orta topuklar şık duracaktır. Fakat boy takıntısı olan ve yüksek topuklu ayakkabıya alışkın olanlar bayanlar bu durumdan istisna diye belitmeliyiz. İşte Sefamerve orta yaş pardesü modelleri arasında en çok beğendiğimiz modeller:

Popüler Başlıklar:

  • sefamerve pardesü mevlana modelleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir