Orta Yaş Bayan Sonbahar Giyim Moda

Orta Yaş Bayan Sonbahar Giyim, Mavi İşlemeli En Şık Kombinler

Orta Yaş Bayan Sonbahar Giyim, İşlemeli En Şık Kombinler

Orta yaş bayan sonbahar giyim modasında öne çıkan model ve tarzlar hem biraz ağır tonlarda hem de renk tonlarında uyumlu seçeneklerle bayanların dikkatlerini çekiyor.

Sonbahar orta yaş bayan giyimi denildiğinde ilk akla gelen mont ve zarif olmakta. Pastel tonların zerafeti ile sonbaharın en şık kombinleri orta yaş bayanları için bol kesim modelleri, üstte triko ve asil renklerde mont veya kaban seçenekleri oluyor. Burada orta yaş bayan giyiminde öne çıkan renk siyah olmakta olup, toprak rengi tonlarda yer alan kaban kombinleri olarak göz alıcı durmakta. İşte bir kaç görselli orta yaş bayan kaban modelleri ve kombinleri:

Orta yaş sonbahar bayan giyimde öne çıkan modellerden biride midi elbise modelleri olmakta. Özellikle el örgüsü şal veya hırka kombinleri ile gayet asil duran kombin ve modellerden görsellerle örnek verecek olursak:

Orta yaş bayan giyimde bir diğer dikkat çeken ve zerafetin göstergelerinden olan kominleri için sonbaharda pastel renkler kadar özellikle gece mavisi (saks mavisi) rengini yeni trendler arasında bulduğumuzu belirtmeliyiz. Hatta 2015&2016 yıllarının en moda rengi olacak güzellikte ve zerafette bulunacağını söyleyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir