Orta Yaş Bayan Giyim 2016

En Şık Orta Yaş Elbise Kombinleri 2016

En Şık Orta Yaş 2016

Her yaşın kendine has ve spesifik güzellikleri mevcuttur. En şık orta yaş 2016 kombinleri için öne çıkan renk ve tasarımlara birlikte göz atacağız. Orta yaş bayan giyim 2016 için öne çıkan tasarımları ekstra bir alışveriş yapmadın mevcut gardrobunuzdan rahatlıkla tamamlayabileceğiniz şık kombin seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Orta yaş 2016 yılı için serin havalarda el örgüsü kazak ve atkı kombinleri çok şık duracaktır. Özellikle 2 düğmeli zarif krem renginde ceketler oldukça modadır. Her bayanın bir ceketi mevcuttur burada kombin oluştururken en çok dikkat edilmesi gereken nokta ise ceketin zerafetini yansıtmak için diğer kıyafetlerin cekete göre bir ton daha koyu renkten seçilmiş olması olacaktır.

Orta yaş 2016 orta topuklu ayakkabı veya kısa bot modelleri ile birlikte hem zarif hem de çok şık kombinler oluşturmakta. Şık bir triko ve klasik bir kumaş pantolonu için tavsiyemiz siyah veya koyu tonlara sahip olan pantolon üstüne açık renkli örneğin bir mor veya mürdüm bir kazak veya triko kombini olacaktır. Tabi ki orta topuklu bot veya ayakkabı ile olduğunu bir kez daha vurgulayalım. İşte bu yılın modası olan gönül rahatlığı ile kombin yapabileceğiniz kombin örnekleri:

 

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir