Omuzları Açık Bluz Modelleri 2016

Omuzları Açık Bluz Modelleri 2016

Omuzları Açık Modelleri 2016

Yeni trend omuzları açık modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar ve birbirinden şık modeller oldukça ilgi çekmekte. Peki yeni sezonda en trend omuzları açık bluz modelleri hangileri, en şık omuzları açık bluz modelleri ile kombin oluşturmada dikkat edilecek noktalar nasıl öne çıkmakta, yazımızın detaylarında bir göz atalım:

Omuzları açık modelleri 2016 özellikle kapalı mekan davetleri veya güzel havaların vazgeçilmezleri arasında yer almakta. Moda dünyasının farklı ve yeni tasarımlarının öne çıktığı her geçen gün yeni ve şık kombin trendlerinin yer aldığı bayanların dünyasında en şık omuzu açık bluz modelleri renk ve tasarım kombinlerine bir göz atacak olursak:

Asimetrik kesim ve iddialı dekoltelerin öne çıktığı omuzu açık bluz modelleri için hem pantolon hem de etek kombinleri gayet şık durmakta. Dekolte sever bayanlar için en göz alıcı tasarımlar olarak göz önüne çıkan ilk tasarım olarak aksesuar kullanılan modeller dikkat çekmekte. Özellikle beyaz ve açık tonların moda olduğu sıcak havalar aksine serin hava da yer alan kombin seçenekleri oldukça dikkat çekmekte. Peki en iddialı bluz kombin seçenekleri için öen çıkan diğer tasarımlar ve püf noktalar neler olmakta?

Her ne kadar beyazın baskın olduğu ürünler şık dursa da desenli tasarımları da mutlaka incelemek gerekmekte. Özellikle için birbirnden zarif tasarımlarda dar ve yüksek bel pantolon seçeneklerine ek olarak kemer dataylı omuzu açık bluz kombinleri bütün dikkatleri üzerine çekmekte. Mavi, beyaz, kırmızı ve desenli modelleri ile bir hayli zarif tasarımlar sunan omuzu açık bluz kombinleri oldukça şık ve hoş durmakta.

Son olarak puantiyeli ve koyu renkli omuzu açık bluz modelleri ile birlikte kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak, hem zarif hem de asil duran açık renkli pantolon kombinleri ile oldukça güzel gözükmekte. Özetleyecek olursak yeni sezonda en trend ürünlerden olan omuzu açık modellerden öne çıkan en hoş modeller arasında omuzu açık bluz modelleri olmakta.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir