Öğretmenlere Özel İndirim Yapan Elbise Markaları

LCW24 Kasım’a özel bir çok büyük firma 2015 yılı 24 Kasım haftasına özel indirimler yapıyor. Sizler için öğretmenlere indirim yapan markalarını araştırdık:

LCW Öğretmenlere %15 İndirim Yapıyor

21 Kasım ile 24 Kasım 2015 tarihlerinde LCW öğretmenlere net %15 indirim yapacak. İndirimden yararlanmak için sadece öğretmen kimliğinizi göstermeniz yeterli olacak.

Kalitesi ve güzel kıyafetleri ile dikkat çeken LCW fedakar öğretmenleri bu yılda unutmuyor ve bütün ürünlerde öğretmenlere özel %15 oranında indirimli ürünler sunuyor. Herhangi bir ön şart olmadan bütün öğretmenler sadece öğretmen kimliklerini göstererek istedikleri LCW satış mağazasında istediği ürünleri %15 indirimli olarak alabilecekler.

Öğretmenlerin en çok tercih ettiği markalardan olan LCW birbirnden güzel ürünleri 21-24 Kasım tarihleri arasında öğretmenler gününe özel indirimlerle satışa sunucak.İndirim

Diğer Markalar:

Şuan için LCW dışında açıklanan bir marka olmamasına rağmen, Collezione, gibi her yıl indirimli fırsatlar sunan mağazalarında öğretmenler gününe özel indirimli satışlar yapması beklenilmekte. Öğretmenlere özel indirim yapan mağazalar açıklandıkça sizlerle paylaşılmaya devam edilecek.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir