New York Sokak Modası

Farklı New York Sokak Modası

Farklı New York

   

Modayı yakından takip eden bayanların en çok merak ettiği konulardan birisi ise yurt dışındaki moda akımlarının neler olduğu yada orada bayanların neler giydiğidir. Bunları takip edebiliyor olmak ve ülkemizde de bunları uygulamak birçok bayanın en çok istediği şeylerden birisidir. Bu noktada sizlere New York sokaklarında en çok kullanılan ürünler ya da kombinler hakkında bilgi vererek merakınızı gidermeyi istiyoruz. Bu konu hakkında bilgi sahibi olarak kendinizde de bunları uygulamalı ve bu sayede size özel bir tarz ortaya çıkartarak şıklığı yakalamalısınız.

New York sokak modası oldukça değişken bir yapıya sahip. Yani bir ürünün kısa süre içerisinde zirve yapıp aynı hızla ortadan kaybolduğunu görebiliyorsunuz. Bu yüzden de bir ürünün uzun süre popüler kalmasını beklemek yanlış olacaktır. Fakat bu genellemeyi çürüten bir örnek bulunuyor. O da paça kısmında desenler bulunan modelleri .Ülkemizde de sıklıkla kullanılan bu ürünler New York sokaklarının en fazla tercih edilen ürünlerinden birisidir. Desenlerin parlak renkli ve dikkat çekici olması bu tarz pantolonların temel özelliklerinden birisidir.

New York ağırlıklı olarak salaş ürünlerin kullanıldığı bir yapı ile dikkatleri üzerine çekiyor. Salaş gömlekler, tişörtler, tunikler ya da bluzlar en çok beğenilen ürünleri oluşturuyor. Salaş bir ürünü biraz önce bahsettiğimiz desenli pantolonlar ile kombinlemek ve bunların üzerine hoş bir hırka çekmek tam da istediğiniz görüntüyü ortaya çıkartmaya yetecektir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir