New York Moda Haftasında Tesettür Rüzgarı Esti

Bir birinden Güzel Tesettür Modelleri

Bir birinden Güzel Tesettür Modelleri

New York moda haftasında ilk kez tesettür tasarımlardan oluşan defile yapıldı ve oldukça dikkat çekti. Endonezyalı Müslüman modacı Anniesa Hasibuan’ın defilesi, NYFW çerçevesinde, Kurban Bayramı’nın ilk gününde yer aldı.

2017 İlkbahar – Yaz Koleksiyonun sergilendiği tamamı tesettür olan tasarımlar NYFW’de olan ilk defile özelliğini aldı. Moda Dünyasında tesettür kıyafetlerin bir birinden şık tasarımları ağırlık kazanmakta. Bunun yansıması olarak ise New York Moda haftasında ilk kez sergilenen tesettür kıyafetlerin büyük yankı uyandırmasını gösterebiliriz. Özellikle ülkemizde sadece moda sitelerinde değil büyük gazetelerin manşetlerinde de gördüğümüz tesettür rüzgarı 2017 yılında da artarak devam edeceğe benziyor.

Defileye yoğun ilgi vardı. Tasarımlarda inci , pul , işleme ve pelerin  detayları oldukça yoğun kullanılmış ve görsellik açısından oldukça da hoş durmuştur.  Endonezyalı Müslüman modacı Anniesa Hasibuan toplam 48 tane tasarım sergiledi ve hepside çok yoğun ilgi gördü.

New York moda haftasında yer alan tesettür tasarımlardan oluşan defilede yer alan bazı kıyafet görsellerini sizlerle paylaşmak istedik. İncelemenizi tavsiye ederiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir