New Balance Ayakkabı Modelleri

Spor ayakkabı alanında sürekli olarak değişen ve farklıklaşan bir yapıdan söz etmek mümkündür. Birçok zaman bu hızın baş döndüren boyutlara ulaştığını söylemek mümkündür. Fakat, sektörde faaliyet gösteren markalardan bazıları genel konseptinin dışına çıkmadan sadece modeller üzerinde ufak oynamalar yaparak klasik tarzlarını muhafaza etmeyi becermiş ve bu yüzden de büyük bir beğeni kazanmayı başarmışlardır. Bu tarz markalar arasında belki de ilk sırada New Balance geliyor. Son yıllarda giderek artan bir müşteri kitlesine sahip olan marka her geçen gün daha kaliteli ve daha şık ürünleri piyasaya çıkartarak kitlesini devamlı olarak büyütmeyi başarmıştır.

New Balance ayakkabı modelleri genel olarak aynı tipte diyebiliriz. Her modelde ayakkabını dış tarafından büyük bir “N” harfi olduğunu görebiliriz. Bu asla değişmeyen bir özellik ve markaya önemli katkısı olduğunu belirtmeliyiz. Bunun yanı sıra markanın ayakkabılardan en büyük farklılık renk konusunda görülüyor. Son dönemde New Balance’ın en çok beğenilen rengi ise bordo diyebiliriz. Bordo ayakkabıların büyük bir hızla satıldığını söylemek mümkün. Aynı zamanda sokak modasında da bordo New Balance’ları görmeniz son derece mümkün.

New Balance ayakkabı modelleri içinde farklı renkler arayanlar için alternatifini bir hayli fazla olduğunu söylemeliyiz. Bu renkler arasında en çok tutulanlar ise mavi, siyah, kırmızı ve mor renkleridir.

Bir önceki yazımız olan Yağmur Çizmeleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir