Naive 2015 Modelleri

Kazayağı Siyah Bluz Naive 2015 Modelleri

Kazayağı Siyah Bluz 2015 Modelleri

    Giyim alışverişi yaparken sürekli olarak belli başlı markaları tercih ediyorsanız eğer çok fazla şey kaçırdığınızı söyleyebiliriz. Devamlı aynı markaları tercih eden hanımların, alternatif isimler tarafından üretilen çok ama çok başarılı koleksiyonlardan mahrum kalıyor olması, bir süre sonra sıradanlığı da beraberinde getiriyor. Halbuki elinizde Naive gibi yurtdışında son derece prestijli markalarda mevcut ve bu tarz markaları iyi kullanabiliyor olmak şart. Naive’nin 2015 senesi için dizayn ettiği modeller ilk bakışta kalitesini ortaya koyan cinsten ürünler. Başarılı kombinler yapabilmenize imkan sağlayacak olan modellere mutlaka göz gezdirmeli ve marka çeşitliliğinizi arttırmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz.

Naive 2015 modelleri ilk etapta jakarlı modelleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Özellikle baklava jakarlı gri renkli ceket son dönemde en fazla tercih edilen ürünlerden birisi. Yaptığınız kombinlere farklı bir dokunuş eklemek istiyor ve stilinizde ufakta olsa değişikliğe gitme niyetindeyseniz, sözünü ettiğimiz modeli mutlaka incelemelisiniz. Bunun yanı sıra jakarlı yeleklerinde kombininize renk katabilecek ve kaliteli sonuçlar elde etmenize imkan sağlayacak ürünlerden birisi olduğunu aklınızdan çıkartmamalısınız.

Naive 2015 modelleri kazayağı bluzlarıyla da ön planda. Bluzlar konusunda son derece iddialı olan marka, özellikle koyu renkli bluzlarıyla büyük beğeni topluyor. Aynı şekilde etek giymekten keyif alan hanımların yüzlerinde kocaman bir gülümsemeye sebebiyet verecek bordo renkli eteklere dolabınızdan mutlaka bir yer ayırmasılısınız.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Yarıcı Modelleri başlıklı makalemizde , Yarıcı ve Yarıcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir