Moschino 2015 Modelleri

Rengarenk Elbise Moschino 2015 Modelleri

Rengarenk Elbise 2015 Modelleri

   İtalya her dönem moda sektörüne öncülük etmeyi başarmış bir ülke. Modanın kalbinin attığı ve moda sektörünün trendlerinin belirlendiği bir yer alan İtalya’da faaliyetlerine devam eden dünyaca ünlü İtalyan hazır giyim devi Moschino, 2015 senesi için hazırladığı koleksiyonu tüm moda meraklılarına ve moda otoritelerine tanıttı. 2014 senesinde son derece sıra dışı bir koleksiyon ile karşımıza çıkan marka, bu sene sıra dışılığı bambaşka bir boyuta taşımış gibi görünüyor. 2015 senesine farklı bir tarz ile girmek isteyen Moschino, bunu fazlasıyla başarmış gibi görünüyor. Moda sektörünün otoritelerinden de geçer not almayı başardıklarını söylemeliyiz. Eğer ki farklılık arıyorsanız Moschino tam da size göre diyebiliriz.

biraz öncede belirttiğimiz gibi son derece farklı bir tarz ile karşımıza çıkıyor. Modellerin büyük bir bölümü henüz terzi atölyesinde işlenmeyi bekleyen kumaş parçaları gibi bir görüntüye sahip. Birçok modelin üzerinde ölçü birimlerini görebilirsiniz. Bu duruma şaşıracağınızı tahmin edebiliyoruz. Fakat, farklılık noktasında gerçektende bambaşka bir boyuta ulaşıldığını söylemeliyiz. Kalıp çizgilerinin desen olarak kullanıldığı modelleri yadırgayabilirsiniz fakat biraz objektif bir gözle baktığınızda aslında çok hoş göründüklerini sizlerde fark edeceksiniz.

Moschino 2015 modelleri içerisinde elbiselerin sıklıkla yer aldığını belirtmeliyiz. Elbiselerde 1960’lı yılların esintileri kendisini hemen fark ettiriyor. Eskiye dönüş anlamına gelen çizgiler sayesinde hem nostalji yapmak hem de şık bir görüntüye bürünmek mümkün olacak gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan Trussardi 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri başlıklı makalemizde Trussardi 2015, Trussardi 2015 İlkbahar - Yaz Modelleri ve Trussardi Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir