Mixray Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon

Kırmızı Elbise Mixray Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon

Kırmızı Elbise Sevgililer Gününe Özel Koleksiyon

   Şubat ayı geldi çattı ve o özel güne de sayılı zaman kaldı. Şubat ayı bazıları için sıradan bir zaman diliminden oluşuyorken bazıları için ise çok anlamlı olabiliyor. Eğer ki şubat ayının tam ortası sizler içinde bir anlam ifade ediyorsa, o önemli gün geldiğinde ne giyeceğinize şimdiden karar vermeniz gerekiyor. Sevgiliniz ile dışarıda bir gün geçirme planı yapıyor ve öyle çok şaşalı yerlere gitmek gibi bir planınız yoksa sizlere çok güzel tavsiyelerde bulunabiliriz. İlk olarak Mixray tarafından Sevgililer Günü için özel üretilmiş ürünlere göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz. Bu sayede kaliteli ve zarif modellere sahip olabileceksiniz.

Mixray Sevgililer Günü’ne özel koleksiyon biraz önce de belirttiğimiz gibi gününü dışarıda, şaşalı mekanlardan uzak bir şekilde geçirecek olanlar rahat ve zarif ürünleri tavsiye edebiliriz. Mesela, bu noktada ilk olarak uzun elbiseleri önerebiliriz. Hem son derece kullanışlı, hem de oldukça rahat olan bu tarz elbiseler aynı zamanda size zarif bir görüntü de katacaktır. Bu noktada şıklığınıza şıklık katmak adına bordo rengi tercih edebilirsiniz.

Mixray Sevgililer Günü’ne özel koleksiyon içerisinde yer alan bluzları da şiddetle tavsiye ediyoruz. Dantel detaylarının kullanıldığı bluz modelleri mutlaka denenmesi gereken ürünler arasında yer alıyor. Aynı şekilde şifon gömleklerinde doğru parçalar ile kombinlenmesi halinde çok başarılı sonuçlar vereceğini aklınızdan çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Vekem 2015 Modelleri başlıklı makalemizde , Vekem ve Vekem Ceket Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir