Michael Kors Yeni Sezon Çanta Modelleri

Kahverengi Michael Kors Yeni Sezon Çanta Modelleri

Kahverengi Yeni Sezon

Çanta dendiğinde dünya çapında bir prestije sahip olan Michael Kors, yeni sezon modelleriyle görücüye çıktı. Birbirinden şık ürünlerden oluşan koleksiyon görsel açıdan ve kalite noktasında herkes tarafından başarılı bulundu. Sokak modasına da yavaş yavaş etki etmeye başlayan Michael Kors modellerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Michael Kors yeni sezon çanta modelleri görüntü itibariyle hemen her modeli belli bir kaliteye sahip diyebileceğimiz tarzda bir koleksiyon olarak karşımıza çıkıyor. Michael Kors’un koleksiyonuna göz gezdirdiğimiz en çarpıcı rengin vanilya olduğunu görebiliyoruz. Vanilyayı birçok modelde kullanan Michael Kors, özellikle boyut olarak küçük modellerde çok başarılı sonuçlar elde etmiş durumda. Vanilya renginden devam etmek gerekirse, geçtiğimiz sezondan bu yana popülerliği her geçen gün artan sırt çantaları konusunda da vanilyanın doğru bir renk olduğunu görebiliyoruz. Eğer ki sırt çantası trendine dahil olmayı planlıyorsanız bu noktada vanilya rengini göz ardı etmemenizi tavsiye ediyoruz.

Michael Kors yeni sezon çanta modelleri içerisinde yer alan kahverengi ürünler ise sokak modasının en popüler ürünleri olarak dikkat çekiyor. Kahverenginin kolay kombinlenebiliyor olması da sizler için önemli bir avantaj olacaktır. Pembe rengi şu sıralar sokak modasında çok fazla göremiyor olsa da Michael Kors çantaları sayesinde pembenin de kombinlerde hak ettiği yeri alacağını söylemek mümkün oluyor. Riskten uzak bir tercih yapmak isterseniz eğer de bu noktada lacivert renkli modeller sizler için en ideal ürünler olarak dikkatleri çekiyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Bayan Sırt Çantası Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Çanta Modelleri, En Güzel Sırt Çantaları ve Sırt Çantası hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir