Metalik Ayakkabı Modelleri Ne Zaman Tercih Edilmelidir?

Yeni Metalik Ayakkabı Modelleri

Yeni Metalik

Bir bayan için tercihinden daha önemli bir seçim yoktur. Çünkü doğru seçilmiş bir ayakkabı günü ya da geceyi kurtarmanızda yardımcı olurken; yanlış seçilmiş bir ayakkabı ile baştan kaybedebilirsiniz. Metalik arasından bir tercih yapacak iseniz; gerçekten de son derece dikkatli davranmanız gerekiyor.

Çünkü metalik tercihleri genelde gece dışarı çıkarken özenle tercih edilmelidir. Bu renk gerçekten de dikkat çekici ve bazen matlıktan uzak bir şekilde görülebilir. İşte bu nedenle gece dışarı çıkarken tercih ettiğiniz kıyafetlere uygun bir şekilde seçiminizi yapmalısınız. Gündüz tercih ettiğiniz kıyafetler için bu ayakkabı seçimi biraz abartı durabilir.

Bazen bayanlar abartmayı severler ancak bu durum rahatsız edici hale geldiği anda tüm zarafetinizi bir çırpıda elinizden uçurabilirsiniz. Ancak gece katıldığınız davetlerde metalik ayakkabı seçimi yapmak oldukça yerinde bir davranıştır. Çünkü gece seçilen elbiseler biraz daha ağırdır ve bu tarz ayakkabılar ile kombin edildiğinde göz doldurmayı başarabilirler.

Metalik ayakkabı modeli ile siyah sıradan bir elbiseyi bile gece elbisesine çevirebileceğinizi biliyor muydunuz? Sade bir ile kombin edildiğinde gerçekten de elbiseye de farklı bir bakış açısı getirebilir. Bu rengi taşımak çok kolay değildir. Sıradanlıktan uzak ve kesinlikle iddialı bir renk olduğu için her bayanın taşıyamayacağı bir renktir, diyebiliriz.

Kendisine güvenen bir bayanın ise; her zaman bir tane metalik ayakkabı bulundurması gerektiğini söylemeden edemeyeceğim. Peki bayanlar, siz kendinize güveniyor musunuz?

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir