Marc Jacobs 2015 Çanta Modelleri

Koyu Mavi Marc Jacobs 2015 Çanta Modelleri

Koyu Marc Jacobs

   Bizler için en önemli konulardan birisi olan aksesuar seçimi çoğu zaman için kombinin de temeli haline geliyor. Birçok bayan çok sevdiği bir çantaya göre kombin oluşturma eğilimi içerisinde ve bu durum düşündüğünüzde de sık yaşanabiliyor. İşte tam da bu noktada hani o üzerine kombin oluşturulacak kadar kaliteli çantalar arayanlar için Marc Jacobs’un ürünlerini önerebiliriz. Her birisi bir sanat eseri kıvamında olan bu çantalar sayesinde çok güzel kombinler yapabiliyorsunuz. Çantaların bizler için saplantı noktasındaki önemi sebebiyle mümkün mertebe en kalitelisine yönelmekte fayda var. Eğer ki biraz paraya kıyabilecek gücünüz varsa, Marc Jacobs çantaları ilk tercihiniz olmalı.

Marc Jacobs 2015 çanta modelleri dünya çapında prestij sahibi bir koleksiyon. Zaten markanın ismi dahi çantaların kalitesini özetlemek için yeterli. Marc Jacobs’un yeni sezon koleksiyonu içerisinde ne fazla dikkat çeken modeller askılı, küçük ürünler. Bu tarz çantaların gündelik yaşamda son derece kullanışlı olduğunu söyleyebiliyoruz. Söz konusu modellerde daha çok açık renklere yönelmekte fayda var. Ekru ya da açık bu anlamda en güzel seçenekler olarak ön plana çıkıyor.

Marc Jacobs 2015 çanta modelleri içerisinde yer alan gül kurusu rengindeki modellerde oldukça popüler. Sokak modasında da ilerleyen günlerde sıklıkla karşımıza çıkacak olan bu model kombinlere farklı bir hava katacak gibi görünüyor. Bunların dışında daha klasik bir tarzda kombin yapacaklar için ise Marc Jacobs’un siyah renkli çantalarını önerdiğimizi de belirtmeliyiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir