Mango Çanta Modelleri 2016/2017

Yeni Sezon Zincir Detaylı Mango Çanta Modelleri 2016/2017

Yeni Sezon Zincir Detaylı Çanta Modelleri 2016/2017

Bayanların vazgeçilmez markalarından olan Mango, yeni sezonda da birbirinden güzel çanta modelleri ile bayanların en zarif kombinleri için en güzel çanta modellerini moda severlerle buluşturuyor. Hem cool hem de şık gözükmek isteyen bayanların yeni sezonda da zertafeti yakalamak için ihtiyaç duydukları çanta modelleri Mango’da yer almakta. 2016/2017 çanta modellerinde öne çıkan tasarımların başında zincir detaylar gelmekte. Bilhassa öne verilen davetlerde zarif bir abiye veya tulum konsepti düşünenler küçük, zincir detaylı bu tasarımları kombinlerinde mutlaka kullanmalı.

Mango çanta modelleri 2016/2017 sezonunda koyu renklerin asilliği ile dikkatleri çekerken, sokak modası için en güzel, işlemeli ve çiçek desenli çanta modelleri ile bayanların hayallerindeki şıklığı tamamlıyor.

Bayanlar için en önemli noktalardan olan elbise ve çanta için bir kaç hatırlatma yapacak olursak, desenli elbise tercihleri için sade çanta modelleri, sade tek renk elbise kombinleri için en özel işlemeli Mango çanta modelleri tercihi oldukça uyumlu olacaktır.

Bu noktada kombin için tercih edilecek ayakkabı ve çanta ikilisi her ne kadar aynı tonlardan olursa o kadar güzel bir duruş yakalayacağınızı unutmayınız.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir