Mango 2015 İlkbahar Modelleri

Mavi Ceket Mango 2015 İlkbahar Modelleri

Mavi Ceket 2015 İlkbahar Modelleri

Bayan giyim sektöründe çok fazla marka olabilir fakat bunların arasında bir tanesi var ki piyasaya biraz geç girmesine karşın tüm piyasayı etkilemeyi başardı. Kısa sürede hızla genişleyen marka şuan için dünyanın büyük bir bölümünde bayanların şık kombinler yapmalarını sağlıyor. Sözünü ettiğimiz markayı tahmin etmek çok zor olmayacaktır. Mango, biraz önce bahsettiğimiz o hızla genişleyen ve gelişen marka olmayı başaran isim oldu. İspanyol hazır giyim devi, 2015 senesinin ilkbahar dönemi için çıkarttığı yeni koleksiyon ile gene adından söz ettirmeyi başaracak gibi görünüyor. Yeni koleksiyonunu geçtiğimiz günlerde tanıtan Mango, moda otoritelerinden tam puan almayı başaran ender isimlerden birisi olmayı başardı.

Mango 2015 ilkbahar modelleri incelendiğinde ilk olarak 1970’li yılları andırıyor diyebiliriz. O yılların esintilerini fazlasıyla taşıyan modeller gerçektende kaliteli eller tarafından üretildiğini hemen belli ediyor. Pileli ürünlere sıklıkla yer veren Mango, bu sefer dar bir renk paleti kullanmış diyebiliriz. Fakat ortaya çıkan sonucu gördüğünüzde Mango’nun kısa sürede tüm dünyaya yayılmasının altında yatan sırrı daha net görebiliyorsunuz.

Mango 2015 ilkbahar modelleri içerisinde bolda dantel detayı yer alıyor. Püsküllü elbiseler ve püskül detaylı bluzlar en çok tercih edilen ürünler olmaya aday. Bunun yanı sıra tekrardan ceketlere geri dönüş yapacağımız 2015 senesinde, Mango tarafından üretilen ceketleri tercih etmek sizleri bir adım öne geçirecektir.

Bir önceki yazımız olan Lufian Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Lufian, Bayan Giyim Modelleri ve Lufian hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir