Mango 2015 Bluz Modelleri

Etnik Desenli Mango 2015 Bluz Modelleri

Etnik Desenli Mango Modelleri

Nereye gidiyor olursak olalım, mutlaka kombine bir bluz dahil etme imkanımız var. Bluzların sahip olduğu yapı itibariyle her kombinler uyum sağlayabiliyor oluşu bizlere önemli bir avantaj sağlıyor. Kaliteli ve farklı tarzlardaki bluzlar sayesinde gündelik yaşam, özel davetler ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir etkinliğe katılırken bluzları tercih edebiliyoruz. Böylesine geniş bir ürün çeşitliliğinin oluşmasında Mango gibi kaliteli markaların büyük etkisi olduğunu belirtmemiz gerekiyor. 2015 senesi için ürettiği bluz modelleriyle bu alanda ne kadar iddialı bir isim olduğunu herkese ispat eden Mango, gene sokak modasının en etkin isimlerinden birisi olacak gibi görünüyor.

Mango modelleri bizlere gerçektende çok geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. İlk olarak Mango’nun bu sene birçok ürününde kullandığı etnik desenlerin bluzlarda da kendisine yer bulduğunu belirtmemiz gerekiyor. 2015 senesinin trendlerinden olan etnik desenler bluzlarda da çok başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamış. Açık renkli bluzlarda bordo ya da lacivert gibi koyu renklerle işlenen etkin desenler sayesinde gerçektende kaliteli bir görünüm elde edilebiliyor. Bunun yanı sıra bazı modellerde dantelleri etnik desen şeklinde işlenmiş olması, kombine farklı bir hava katıyor.

Mango modelleri  içerisinde dikkat çeken bir diğer ürün ise tığ işlemeli bluzlar. Tığ işlemeler sıradan bir görüntüden bunalanlar için gerçektende güzel bir alternatif konumunda. Daha sade bir ürün arayanlara ise düz siyah ya da beyaz renkli bluzları önerebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir