Lug Von Siga 2015 İlkbahar-Yaz Modelleri

Moda sektöründe geçtiğimiz hafta son derece hareketli bir gündeme sahipti. Oldukça prestijli moda haftaları peşi sıra gerçekleştirilirken Münih Moda Haftası kapsamında defilesini gerçekleştiren Lug Von Siga son derece renkli modelleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Ünlü marka Lug Von Siga, geçtiğimiz yıllarda piyasaya çıkarttığı koleksiyonlar ile ne kadar başarılı olduğunu herkese ispat etmişti. Yeni yılda da kendisinden büyük bir beklenti olan Lug Von Siga bu beklentiyi fazlasıyla karşılamış gibi görünüyor. Sıra dışı kesimler, iddialı renkler ve görsel açıdan gerçekten başarılı dokunuşlar ile Lug Von Siga’nın 2015 yılı ilkbahar ve yaz dönemi için çıkarttığı modelleri mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

ilkbahar-yaz modelleri biraz öncede söylediğimiz gibi sıra dışı ürünler ile karşınıza çıkıyor. Özellikle elbiseleri seviyorsanız eğer bu koleksiyona bayılacağınızı söylemeliyiz. Elbiselerde kullanılan renkleri gördüğünüzde ne demek istediğimizi tam olarak görebileceksiniz. Özellikle göğüs dekoltesi kullanılan mini elbiselerdeki rengarenk desenler hem yaz havasına son derece uygun görünüyor hem de kendisine güvenen ve iddialı kıyafetler giymekten keyif alanlar için ideal tercihlerden birisi olacaktır.

Lug Von Siga 2015 ilkbahar-yaz modelleri içerisinde yer alan tulumlara da göz atmanızı öneriyoruz. Bayanların tulumlar konusunda önyargılı olduğunu söyleyebiliriz. Çok kullanışlı bir kıyafet olmasa da Lug Von Siga tarafından üretilen tulumları her şeye rağmen giymek isteyeceğinizi söyleyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir