Lazer Kesim Etek Modelleri

modelleri çok iddalı olan modellerdir. Her yaşa ve  her tarza uygun lazer kesim etek modelleri mevcut olup bayanların tercihleri arasında ilk sıralarını almışlardır.

 

modellerinde şöyle bir bakıp bir kaç kombini örneklerine göz atarsak , Örneğin beyaz lazer kesim etek modeli üzerine siyah düz bir bluz çok yakışmakta ve bu tarz bir kombini fuşya renk bilekten bağlamalı bir ayakkabı ile tamamlayabiliriz. Yada beyaz kısa lazer kesim etek ile siyah beyaz bir bluzle ve siyah düz bir babetle tercih edebiliriz. Gri , beyaz ,siyah renklere sahip diz izasında bir lazer kesim etek modelini beyaz bir gömlek ile tercih edebiliriz. Bunların yanı sıra lastikli lazer kesim etek modelleri de çok kullanışlıdır.  Özellikle bayanların günlük yaşantılarında sıklıkla tercih edecekleri bu tarz modeller oldukça şık bir görüntüye de sahiptirler.Bu modelleri de günlük yaşantımızda sade düz renk bluzlerle ve düz ayakkabılar ile kombini edebiliriz.

modelleri bayanlar arasında oldukça gözdedir. Oldukça hoş görünen bu tarz etek modelleri sokak modasında olsun , davetlerde  olsun  bayanların severek kullanacağı modeller arasında yerini almıştır. Ayrıca lazer kesim etek modelleri her geçen yıl iddalarını artırmaktadır.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir