Lacivert Pantolon Üzerine Ne Giyilir

 

Kemer Detaylı Yazlık Lacivert Pantolon Modelleri 2016

Kemer Detaylı Yazlık Lacivert 2016

Pantolon üzerine farklı konsepte göre farklı kombinasyonlar gelir. Serin havalarda örgü kazaklar, yaz modası için basic tişörtler, önemli organizasyonlar için dantel işlemeli gömlekler… Peki spesifik renk seçimi için lacivert pantolon üzerine hangi renk üst kıyafet seçimi ve ne tür kıyafet seçimi uygun olabilir, bu sorunun cevabını 2016/2017 klerasyonlarında trend hale gelmiş tasarımlarla vereceğiz.

Lacivert pantolon ile mavinin diğer tonlarının bir çok moda sitesinde maalesef karıştırıldığını görmekteyiz. Zira lacivert diye saks mavisi, Açık mavi, koyu gibi bir çok tonların iç içe geçtiğini üzülerek takip etmekteyiz. Peki lacivert renk ile en uyumlu renkler nelerdir?

Lacivert ile kırmızı tonların çok zarif durduğunu belirterek başlayalım. Özellikle iddialı kombinler için toz pembe tişörtler ile oldukça şık kombinler olduğunu belirtmeliyiz. Laciver ile siyah ve beyaz üst giyim seçenekleride bir hayli uyumlu durmakta. Bayanlar için çok asil duıruşlu kombinleri olan ve iddialı kombinler için özellikle dantel işlemeli gömleklerle veya klasik blazer ceketli tasarımlarla uyumlu olan lacivert pantolon seçenekleri oldukça şık durmakta. Bir çok bayanın pantolon tercihinde yer verdiği bu iddialı ve bir o kadar zarif renk olan lacivert pantolonlar oldukça şık durmaktadır.  İşte sizler için derlediğimiz en zarif lacivert pantolon üzerine ne giyilir kombinleri için görseller:

Popüler Başlıklar:

  • lacivert pantolon üstüne ne giyilir bayan
  • https://yenilikmodasi com/lacivert-pantolon-uzerine-ne-giyilir/
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir