Koton Elbise Modelleri 2016

 

Balıkçı Yaka Koton Mini Elbise Modeli

Balıkçı Yaka Koton Mini Elbise Modeli

Moda’nın öncü markalarından olan Koton, yeni sezon koleksiyonu ile dikkat çekmeyi başarmıştı. Sizlerle paylaştığımız 2015-2016 Koton Koleksiyonu tıklayarak okuyabilirsiniz yazımızda yer vermiştik. Koton 2016, öne çıkan trendler ve birbirinden güzel seçeneklerini sizlerle paylaşacağız.

Genç kızların balıkçı yaka, bisiklet yaka ve baskılı modellerine ağırlık verdiği Koton 2016, kemer detayları ve onla uyumlu ayakkabı tercihi ile renklilik ve renk cümbüşlüğü yakalamakta. Özellikle gösterişli olmayı seven bayanlar için önereceğimiz dantelli ve işlemeli Koton oldukça zarif ve şık durmakta.

Koton 2016, yeni koleksiyonun çizgisini yansıtarak moda’ya yön vermeye devam ediyor. Özellikle genç ve orta yaş bayanların tercihi olabilecek Koton örgü tek kelime ile ‘iddialı’. Sadece gençler için değil daha uzun ve maksi modelleri için orta yaşın üstü bayanlarada rahatlıkla hitap eden Koton elbise modelleri arasında en çok beğendiğimiz ve sizlere öenerebileceğimiz Koton elbise modellerini sizlerle paylaşıyoruz:

Popüler Başlıklar:

  • koton elbise modelleri 2016
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir