Koton Bayan Kazak Modelleri 2016

Yeni Sezon Koton Kazak Modelleri

Yeni Sezon Koton

Koton bayan birbirinden güzel ve iddialı modelleri ile kışın sizleri sıcacık tutacağa benziyor. Bayanlar için modanın en önemli markalarından olan Koton kazak modelleri ile oldukça dikkat çekiyor. Peki yeni yılda soğuk havalarla birlikte trend olacak Koton kazak modelleri hangileri olacak ve kombin seçeneklerinde nelere dikkat edilmeli?

Bisiklet Yaka ve Balıkçı Yaka Koton

Balıkçı yaka Koton kazka modelellerini daha soğuk günlerde mkont veya kaban altına giyerek hem boğazımızı sıcak tutabilir hem de iyi bir kombin oluşturabiliriz.Renk seçimi olarak pastel tonlarda iyi bir uyum yakalanabilir. Bisiklet yaka Koton için biraz daha ılıman havalarda hırka kombininde rahatlıkla yer vereceğiniz ve daha açık renkler tercihinde bulunabileceğiniz tarzlar uygun olacaktır. Özellikle yeşil ve iddialı bayanlar için mor renkler sizler için en sevdiğimiz modeller oldu.

V Yaka Koton

Birbirinden şık etek modelleri ile rahatlıkla kombinleri ile giyebileceğiniz V yaka Koton kazak modelleri hem çok zarif hem de bayanların rahatlığı açısından oldukça kullanışlı.

Birbirinden güzel Koton kazak modelleri arasında en çok beğendiğimiz ve sizlerinde beğeneceğini umduğumuz Koton kazak modellerine bir göz atacak olursak:

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir