Kot Yelek Modası

Denim kumaşından yapılmış giyim eşyaları ve aksesuarlar hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi; kot çeşitleri, etekler, elbiseler, salopetler, kapri pantolonlar, çantalar, ayakkabılar, şortlar, mayolar, montlar ve çocuk kıyafetleri mağazalarda ve e-ticaret sitelerinde alıcılarını bekliyor. Fazla da beklemediklerini söyleyebiliriz, çünkü başta pantolonlar olmak üzere jean kumaşından yapılan tekstil ürünlerinin her zaman talipleri var. Kot yelek çeşitleri de sevilen parçalar arasında yer alıyor. Bu yelekleri jean pantolonların, uçuş uçuş eteklerin, çiçekli elbiselerin, jean şortların, mini eteklerin, etnik desenli etek çeşitlerinin üstüne giyebilirsiniz.

Kot yeleklerin boyu ancak göğüs altına kadar inen bolero tarzında olanları da, belin altına gelen klasik boydaki modelleri de mevcut. Kot yeleklerle kombinleyebileceğiniz giyim eşyalarının sayısı çok fazla. Örneğin şalvar tarzı bir pantolonu salaş bir beyaz penye ve kot yelek ile tamamlayabilir, çizgili uzun tuniğinizin üstüne kısa kot yeleğinizi alıp altına da dar bir jean giyerek tarz bir görünüm elde edebilirsiniz. Desenli bir pantolonu renklerine uygun bir penye ve kot yelekle kombinleyebilirsiniz.

Yazın uzun, dökümlü, rahat bir beyaz elbisenin üzerine kısa bir jean yelek alın, kulaklarınıza kocaman beyaz sedeften küpeler takın, bir çift rahat sandalet giyin ve hem havanın, hem kombininizin güzelliğinin tadına varın. Bu tarz yelekleri kısa elbiselerle de kombinleyebilirsiniz, ayağınıza bir çift de kot ayakkabı giyerseniz uyum daha da güzel olur.

Popüler Başlıklar:

  • kot yelek
  • kot pantolondan yelek yapımı
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir