Kolej Ceket Modelleri

Siyah Kolej Ceket Modelleri

Siyah Kolej

   Gün geçmiyor ki moda sektöründe yeni bir akım oluşmasın ya da yeni bir model popüler hale gelmesin. Ülkemizde son dönemde giderek artan bir akımdan söz etmemiz gerekiyor. Bu akım, aslında hepimizin aşina olduğu kolej ceketleridir. Yabancı lise hayatını anlatan dizi ve filmlerde sıklıkla karşılaştığımız ve genellikle de lisenin futbol takımı erkeklerinin giydiği o ceketler artık bayanlar tarafında da kullanılıyor ve bu akım ülkemizde olağanca hızı ile yaygınlaşmaya devam ediyor. Birçok kombine dahil edebileceğiniz bu ceketler sayesinde spor bir giyim tarzına bürünebilir aynı zamanda da çekici ve şık bir sonuç elde edebilirsiniz.

Kolej modelleri ağırlıklı olarak siyah, kırmızı ve mavi tonlarındaki renkleri içeriyor. Kesim olarak hakim yakalı olan bu ceketler isterseniz taytlar isterseniz de kot pantolonlarla kombinleyebiliyorsunuz. Hatta mini etekler ya da mini elbiselerle dahi kombinlendiğine şahit olacaksınız. Görsel açıdan farklı ve bizim alıştığımızın dışında bir ürün olsa da elde edilen sonuçların başarılı olması sayesinde giderek daha da yaygın hale geldiğinde söz edilebilir.

Kolej modelleri ülkemizde erkeler için olan modelleri ile de sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. Birçok erkeğin bu ceketleri tercih ettiğine şahit olabiliyoruz. Sportif bir görüntü için ideal bir ürün haline gelen kolej ceketleri önümüzdeki aylarda giderek daha fazla popüler hale geleceğe benziyor.

Popüler Başlıklar:

  • kolej ceket
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir