Kloş Kaban Modelleri 2016

Kırmızı Renkli Kloş Kaban Modelleri

Kırmızı Renkli Kloş

Özellikle uzak doğu hayranı olan bayanların tercşh ettiği kloş 2016 kışı için oldukça trend halde. Peki en moda renk ve tasarımlar neler, kloş kaban modelleri 2016, nasıl kombinlenmeli? Ayrıntılı olarak sizlerle paylaşıyoruz.

Kloş kaban modelleri hem ön tasarımı hem de arkadan görünüşü itibari ile oldukça şık durmakta. Genç kızların oldukça yoğun ilgi gösterdiği kloş kaban modelleri tasarımları için en güzel kombin seçenekleri olarak midi boy etekler, jean pantolonlar ve örgü kazak modelleri ön plana çıkmakta.

Kloş kaban modelleri 2016, kışın soğuğundan koruduğu gibi, en şık kombinlerin önemli parçalarını oluşturuyor. Öncelikli olarak boy dezavantajı olan bayanların tercih ettiği midi boy veya elbise modellerine opak çorap modelleri ile entegre olmuş renkte olan kloş kaban modeli çok şık duracaktır. Midi boy elbise- etek modellerine bir alternatifte jean modasıdır. Özellikle yarım cat bot modelleri ile oldukça şık duran kloş bayan kaban modelleri göz alıcı tasarımları ile dikkatleri üzerine çekmekte.

Kloş kaban modelleri 2016, renk trendi olarak göz önünde olmayı seven iddialı bayanlar için kırmızı ve pembe olarak öne çıkmakta. Daha sade modeller için siyah ve koyu tonlar dikkat çekmekte.

Özellikle balıkçı yaka el örgüsü kazak modelleri ile birlikte oldukça güzel kombin seçenekleri bulunan kloş kaban modelleri için öne çıkan kombin seçeneklerini sizlerle paylaşıyoruz:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir