Kloş Etek Nasıl Kombinlenir

Kışlık Mini Kloş Etek Kombinleri

Kışlık Mini Kloş Kombinleri

Bayanların dünyasında meydana gelen moda trendlerinin en kalıcı ve güzel olanı kuşkusuz kloş eteklerdir. Peki Kloş etekler nasıl kombinlenir, en güzel kloş modelleri nasıl oluşturulur en moda tasarımlarla birlikte bu sorunun cevabına bir göz atalım.

Moda Renkler; Saks Mavisi, Bordo, Siyah ve Yeşil

Kloş nasıl kombinlenir sorusunun cevabına ilk olarak renkler üzerinden giderek bakalım. Midi veya mini kloş etek modelleri denildiğinde ilk öne çıkan opak çorap kloş etek ikilisi inanılmaz hoş duracaktır. siyah opak çorap üstüne giyinebileceğiniz en şık renkler olarak sizlere Saks mavisi, bordo, siyah ve yeşil tasarımları tavsiye ederiz.

Ayakkabı Tercihi, Kalın Topuklar

Yaz aylarında pek tabi ince topuklu veya ucu açık tasarımlar pek tabi olabilir fakat tercihimiz özellikle biraz daha ılıman bir hava varsa mutlaka kalın topuklu, yarım bot ve ayakkabılar olacaktır, renk tercihi ise üstteki kombin seçeneğine devam edecek olursak siyah ve koyu tonlar denilebilir.

Üste Bluz Seçenekleri…

Kloş etek nasıl kombinlenir sorusunun en can alıcı noktalarından biri olan üst kısım seçeneği alternatiflerinin başında hakim yaka bluzları sayabiliriz. Daha rahat tarz severler için bol kesim hırkalar alternatif olurken, iddialı yakalari işlemeli tasarımlarlada önemli gecelerin iddialı kombinlerine sahip olabileceğinizi söyleyebiliriz.

Aksesuar seçiminde fazla abartıya kaçmayan daha küçük ve naif broşlar, yüzük veya kolyeler tercih edilebilir. Özellikle hafif dekolte sever bayanlar için kolye kullanımını tavsiye edebiliriz. İşte bir kaç ilham verici şık kloş etek nasıl kombinlenir sorusuna cevap oluşturacak görsel örnekleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir