Kloş Etek Modelleri

 

Her boydaki modelleriyle farklı zevklere ve giyim tarzlarına hitap eden kloş eteklerle doğru kombinler oluşturarak çok güzel görünümler elde edebilirsiniz. Düz renkli modellerin yanı sıra çiçekli veya ekose etek olarak da tasarlanan, etnik desenli çeşitleriyle bu tip desenleri sevenlerin gönlünü alan, dantelli modelleriyle romantik kombinler oluşturmanıza olanak veren bu eteklerin her zaman müşterisi var. Kloş uzun boylu ve ince belli kadınların üzerinde bir başka güzel duruyor, fakat vücudunuz bu tipte olmasa da bu tarz etek giyebilirsiniz tabii ki. Moda yazılarını okuyarak, işi bilenlere danışarak üstünüzde en iyi duracak modelleri bulabilirsiniz.

Fıstık yeşili gibi cıvıl cıvıl renkteki bir mini kloş eteği siyah kısa bluz ve topuklu siyah ayakkabılarla kombinleyerek çok güzel bir kontrast yaratabilirsiniz. Tesettür giyim tarzında giyiniyorsanız pastel renkli kloş eteğinizi eteğe uygun yine pastel renkli bluz, eşarp ve ayakkabılarla tamamlayıp üstünüze kıyafetinize zıt koyu renkli kısa bir ceket alın. Böyle bir kombinle çok şık görüneceğinizden emin olabilirsiniz. Gençseniz ve yaşıtlarınızın katılacağı bir partiye davetliyseniz desenli parlak kumaştan yapılmış mini kloş etek, siyah bluz, siyah naylon çoraplar ve ayakkabılar giyin. Kloş etek modelleri arasında bulunan pembe leopar desenli bir etek böyle bir durum için güzel bir seçim olabilir.

Deri etek seviyorsanız bu tip eteklerin de kloş modelleri bulunuyor. Ekose desenli kloş eteğinizi düz bir bluzla tamamlayın ve bu tarz eteklerle hafif bol mini hırkaların da çok güzel duracağını unutmayın.

Popüler Başlıklar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir