Kloş Elbise Modelleri 2017

qYeni Sezon Kloş Elbise Modelleri 2017

Yeni Sezon Kloş 2017

Bayanlar için elbise modası dediğinizde ilk akla gelen tasarımlar kloş tarzda olanlardır. Kloş elbiseler her bayan için ayrı bir önem taşımaktadır. Bu yılın trendleri arasında yer alan kloş detaylarını bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Özellikle yeni sezonda birbirinden iddialı modelleri ile birlikte dantel detayları ve işleme modellerinin yanı sıra desenli tasarımlarda bir hayli şık durmakta. Yeni sezon kloş elbise modelleri arasında iddialı renk ve kombin seçeneklerine bir göz atacak olursak:

Mavi, Siyah Renkler ve Çiçek Desenler

Yeni sezonda mavi ve tonları ile kilo dezavantajı olan bayanlar için siyah tonlar oldukça doğru bir tercih olacaktır. Sıcak havalarda ise bu renk tercihi kendisini çiçek desenlerine bırakmaktadır. Bu bağlamda boyundan askılı ve sıfır kol kloş özellikle yüksek topuklu ayakkabı ve aynı tonlarda çanta kombini oldukça uygun olacaktır.

Dantel İşlemeler ve Kemer Detaylar

Özel davetlerde ve düğün vb. organizasyonlarda özellikle dantel işlemeler ön planda durmaktadır. Kemer detaylar için ayrı bir parantez açarsak, kemer rengi ve çanta uyumu oldukça önemlidir. Özellikle çiçek desenlerle birlikte mavi tonlarda kemer detayları ve çanta kombinlerin uyumu bütün gözleri sizin üzerinizde toplayacaktır.

İşte birbirinden güzel yeni sezon kloş ve en güzel kombin tercihlerinde öne çıkan tasarımlar:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir