Kışlık Kazak Modası 2016

Her bayan soğuktan korunmak ister. Bunun için en önemli kıyafet olarak karşımıza çıkmakta. Kışlık Kazak Modası 2016, en trend modelleri ile tarz sahibi bayanların tercihlerini etkiliyor. Özellikle birbirinden güzel ve etkileyice markaların birbirinden şık tasarımları yeni yıla damgasını vuracağa benziyor.

İpekyol, adL, Collezione, ve LCW  yeni yılda en dikkat çeken markalar arasında yer almakta. Peki en trend rekler ve tasarımlar hangileridir? Öncelikli olarak bisiklet yaka ve balıkçı yaka bayan kışlık en zarif kombinlerde yer alıyor. Renk seçimi olarak biraz bayanların vücut özelliklerine bağlı tercihler öne çıkmakta. Kışlık kazak modası için kilolu bayanlar seçimlerinde koyu tonlar olarak siyah ve mat renkler ile bol kesimlerden yana tercih haklarını kullanırken, kilo problemleri olmayanlar için ise tavsiyemiz çok zarif pembe, krem ve göz alıcı kırmızı renk seçimi olacaktır. Birbirinden güzel markaların en gğzel tasarımlarna bir göz atarken emin olun tercih yapmakta zorlanacaksınız.

Balıkçı yaka ve bisiklet yaka koleksiyonu her ne kadar geniş yer kaplasa da V yaka kazak tutkusundan 2016 yılında da bayanlar vazgeçemeyeceğe benziyor.

Özetledikten sonra en zarif kışlık kazak modelleri 2016 koleksiyonuna bakacağız, özellikle vücut özelliğinize göre açık tonlar olan pembe, kırmızı ve bordo öne çıkarken balıkçı yaka ve bisiklet yaka kazak modelleri öne çıkar.

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir