Kışlık Bayan Ayakkabı Modelleri 2017

Sonbahar/Kış Ayakkabı Modelleri 2017

Sonbahar/Kış Ayakkabı Modelleri 2017

Ayakkabı dünyasında farklı tasarım konsepti peşinde olan bayanlar 2017 trendlerinde umduklarını fazlası ile bulacaklar. Bu yılın moda ayakkabıları arasında ilk olarak sonbahar/kış trendlerini sonrasında yaz trendlerini paylaşalım.

Her türlü kıyafet altında mutlaka şık ve uyumlu bir ayakkabı tercihi şarttır. Bu bağlamda bakıldığında, kışlık kıyafetler altına yarım, kalın topuklu yandan fermuarlı bot modellerini tercih etmelisiniz. Özellikle süet ve yandan fermuarlı yarım bot şeklinde olan ayakkabı tasarımları ön plana çıkmaktadır.

Dolgu topuk tasarımlar ise mevsimlik olmanın yanı sıra midi boy tasarımlarının yanında oldukça hoş duracaktır. Dolgu topuk ayakkabı avantajları için boy uzunluğunuz gösterilecekken, uzun süreli ayakta kalacaklar için ise dejavantajı olacaktır. Renk kombinleri ise soğuk havalarda koyu tonlar tercih edilebilecekken, siyah süet tasarımlar oldukça şık duracaktır.

Yüksek Topuklar Hep Moda

Feminen çizgisi olan ve kendine has stil tasarımları olan bayanlar her zaman uzun ince topuklu modellerle, ister mini, ister midi, ister klasik pantolon altında olsun her daim zerafetin öncüsü olmakta. Renk kombinleri için ise sivri burunlu açık renkli olan mavi, kırmızı ve açık renklerin tercihi uyumlu olacaktır.

Bu yıl klasik gösterişli bayan ayakkabı modellerini klasik pantolon kombinlerinde iş dünyasında çok şık bir şekilde giyinebilecekler. İşte birbirinden zarif 2017 yılında en moda ayakkabı kombinler:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir