Kısa Kloş Elbise Modelleri 2016

Bayanların kloş etek modellerine olan düşkünlüğü elbise modellerinde de bir tık öne çıkmakta. İster sokak modası ister iddialı davetiye organizasyonları olsun bayanların ilk aklına gelen tasarımlardan olan modellerini inceleyerek kombin ipuçlarını ve en trend moda akımlarını sizlerle paylaşacağız.

Kısa modelleri 2016 için ilk olarak sokak modasının öne çıkan bahar havası esintisi oluşturan çiçek desenli kısa modelleri ile başlayalım. Oldukça zarif bir kombin için avuç içi bir çanta ve yüksek topuklarla birlikte hem boyunuz olduğundandaha uzun gözükecek hem de en zarif kombinleri oluşturmuş olacaksınız. Kısa kloş elbise modelleri 2016  için dantel işlemelerle oldukça iddialı kombinler oluşturabileceğinizi görsellerden anlayacaksınız.

Kısa kloş elbise modelleri 2016 ister iddialı kombinlerin ister sokak modasının en güzel modelleri için uygulayabilirsiniz. Özellikle mor ve siyah tonların beğeni kazandığı kısa kloş elbise modelleri 2016 için kemer detayları ise ya aynı tonlarda sade veya iddialı parlak işlemelerle oldukça göz alıcı durmakta. Bu tercihi ise gideceğiniz ortama uygun olarak seçmek sizin elinizde.

Kısa kloş elbise modelleri 2016 için öne çıkan renkleri detaylandırmak gerekirse, patlıcan moru, saks mavisi, bordo ve kırık beyaz ile krem renklerini saymamız gerekir. Özellikle dantel işlemeli saks mavisi kısa kloş elbise modeli ile girdiğiniz ortamın en şık kombinini üzerinizde bulundurduğunuzu hissedeceksiniz.

Kısa kloş elbise modelleri 2016 yazımızda kırmızı için ayrı bir yer açmazsak eğer yazı çok eksik kalır. Özellikle kırmızıya olan tutkunun her sezon ve her kıyafet seçiminde olan önemli yerini bayanlar için göz ardı etmemek gerekmektedir. İster iddialı ister sıradan bir kombin hayal edin her kombin için kırmızı rengi gönül rahatlığı ile kullanın. İşte öne çıkan kloş elbise modelleri 2016 için modeller:

Pin It

2 - “Kısa Kloş Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir