Kısa Kloş Abiye Modelleri 2016

Kloş her bayan için ayrı bir yer tutar. Zira her bayan için zariflik ve şıklı öne arz etmektedir. En iddialı gecelerin en iddialı hanımları olmak isteyen bayanlar mutlaka gardroplarında yer alan Kloş abiye modellerine bir göz atmak ister, yeni sezonda en güzel kısa kloş abiye modelleri 2016 için öne çıkan tasarımlar ile birlikte en favori kombin örneklerini sizlerle paylaşacağız. sizlere ilham verecek en trend kombin tasarımları için dikkat edilmesi gereken noktalara bakacak olursak:

Kısa kloş 2016 için öne çıkan modellerde ilk olarak parlak taş işlemeli kemer detayları dikkatleri üzerine çekmekte. Özellikle kırmız ve pembe tonlarda seçim yapacağınız şık bir kısa kloş abiye modeli için işlemeli parlak bir kemer detayı çok şık duracaktır. Kısa kloş abiye modelleri için en iddialı bayanlara tavsiyemiz mutlaka dantel işlemeli modellerden yana tercih haklarını kullanmaları olacak.

Kısa kloş abiye modelleri 2016 için dikkat çeken ve moda trendleri arasında yer alan tek omuzdan askılı modeller ile adeta peri kızları gibi olacağınızı düşünmekteyiz. Özellikle beyaz renkli tek omuzdan askılı kısa kloş abiye modelleri ile birlikte yüksek ve ince tercihiniz gayet uygun duracaktır. Çanta seçimi ise mutlaka küçük avuç içi olmalı, yeni trendlerden olan zincir detaylı çanta tercihide hoş durabilir.

Kısa kloş abiye modelleir 2016 için ayrı bir yer açılacak olan kırmızıyı detaylı ele almak gerekirse, straplez tarz ve göğsü parlak taş işlemeli modelleri bizim favorimiz. Özellikle genç kızlar için uygun bir kombin isteyenler kırmızı tonlara mutlak bir göz atmalı. İşte sizlere ilham verecek çok şık iki kırmızı kısa kloş abiye modelleri 2016 görseli:

Kısa abiye modelleir 2016 için tül detaylarını severler için bir hatırlatma, dantel işlemeleri ile birlikte tül detaylı kısa kloş abiye modelleri tercihinde bulunduğunuz takdirde mutlaka bir adım öne geçeceksinizdir. Görsellerin üzerine tıklayarak büyütebilirsiniz. Hepinize iyi günler, bizi takip etmeye devam edin…  yenilikmodasi.com …

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir