Kış Kombinleri 2016

Sokak Modası Kışlık Kombin Modelleri

Kışlık Kombin Modelleri

Yeni yılda en trend kış kombin modelleri ve en tarz giyim seçeneklerinin püf noktaları oldukça basit. Gardoplarınızda olan modellerden en güzel kombinleri oluşturmak sizlerin elinde. Kış kombin modellerinde en yeni ve moda kombin seçeneklerine hep birlikte göz atalım.

Treçkot ve Kaban Tercihi

Yeni sezon trençkot ve jean pantolon modelleri ve kaban modelleri ön planda. Önemli bir ayrıntı şu, spor tarz giyimler için trençkot ve jean pantolon modelleri ön planda olurken, sokak modasının en tarz modelleri arasında ilk sırayı alıyor. Spor tarz için ayakkabı seçimide çok önemli. Trençkot ve jean pantolon altına yarım bot (Örneğin cat bot modelleri) tercih edebilirsiniz.

Kaban ve kombinleri için diz hizası yüksek topuk çizme tercihi şık olabilir. en özel davetler için çok uyumlu bir seçim için pastel renkler ve özellikle toprak rengi kaban seçimi ve kombini şık duracaktır.

Aksesuar Kullanımı

son dönemlerde atkı, eldiven ve şapka kombinlerde önemli bir yer tutmakta. seçim yaptığınız bir kazak kombini ile birlikte aynı renk tonlarında bu aksesuarlarla hem şıklığınızı tamamlayabilir hem de soğuk kış günlerini daha da sıcak hale getirebilirsiniz.

İşte günlük olarak çok rahat bulabileceğiniz, kazak, pantolon, kaban vb. kıyafetlerden oluşturabileceğiniz en güzel kombin seçenekleri:

Popüler Başlıklar:

  • 2016 kış kombinleri
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir