Kilolular Nasıl Abiye Tercih Etmeli

Kilolu bayanlar için şık kıyafetler

Kilolu bayanlar için şık kıyafetler

Bayanları kilo problemini en fazla özel  günlerde ortaya çıkmaktadır. Bunun sebebi ise kıyafet seçiminde karar vermekte oldukça zorlanmaktadırlar. Kilolarından dolayı Sürekli siyah renk tercih etmek zorunda hissederler kendilerini.  Halbuki bu doğru bir yaklaşım değildir. Artık bir çok modeli ve rengarenk kıyafetler vardır.

Kilolu bayanların öncelikle fiziğini çok iyi  tanımaları gerekmektedir. Bununla birlikte seçtikleri elbiselerde kumaş yapısınında vücudu ile uyumlu olup olmadığı da çok önemli bir noktadır. Vücuda yapışan kumaş türlerinden kaçınmaları tercih etmemeleri gerekmektedir. Vücuduna göre iyi dikilmiş kesim hatası olmayan saten kumaştan olan bir kilolu bir bayana çokta yakışabilir. Kilolu bayanlarda kilolu olan yönleri kapatmaya yönelik elbise seçimi bayanların işini oldukça kolaylaştırır.Örneğin omuzları geniş olan bayanlar  yakası “V” kesim ve dantel ile süslü elbise modelleri doğru bir karar olacaktır.

Her bayan kilolarıyla barışık olmalıdır. Çünkü her bayan her şekilde güzeldir. Sağlıklı  olduktan sonra kilolar her şekilde zamanla verilebilir. Fakat kilolu dönemlerde de çok şık ve abiyeler giyilebilmektedir. Esnek kumaşlı modeller kilolu bayanların seçenekleri arasında mutlaka olmalıdır. Özellikle likralı modelleri şıklıklarına şıklık ve güzelliklerine güzellik katacaktır. Böylelikle sadece siyah renk kıyafetlere odaklanmalarına gerek kalmaz doğru bir kumaş seçimi doğru akseuarlarla muhteşem görüntüler olmaktadır. Kloş tarzdaki elbiseler de kilolu bayanlara çok yakışmaktadır.

Kilolular İçin Zarif Taş Süslemeli Mezuniyet Elbisesi Modelleri

Kilolular İçin Zarif Taş Süslemeli Modelleri

Pin It

2 - “Kilolular Nasıl Abiye Tercih Etmeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir