Kilolu Bayan Tunik Modelleri 2016

Siyah Renkli Tunik Modelleri

Siyah Renkli

Kilolu bayan 2016 seçiminde öne çıkan tasarımlar ve kombin seçeneklerine birlikte göz atacağız. Her bayan için fazla kiloları büyük derttir. Fakat fazla kiloları iyi bir kamufle ve şık bir kombinle çok güzel ve zarif halde gösterebilmek elinizde. Peki bu yılın modası kilolu bayan tunik modellerinde hangi tasarımlar öne çıkmakta ve hangi tür kombinler ön planda yer almakta?

Kilolu bayan 2016 şifon detayları ile dikkat çekmekte. Özellikle uçuşan tül kumaşların kullanıldığı tasarımalr oldukça şık ve zarif durmakta. Özellikle koyu renkler ile olduğunuzdan daha ince bir kombini tercihinde bulunabilirsiniz. Özellikle tunik kombinlerinde desenli tunik modelleri tercih edilirken, şifon detayları olan tunikler ve midi çok şık durmakta.

Bayanları hem zarif hem de şık gösteren nadir kıyafetlerden olan tunik modelleri için koyu renk ve tül kumaş detayları kadar önemli olan bir diğer nokta ise karşınıza ayakkabı ve çanta tercihi olarak çıkacaktır. Zira kombinin bir bütünlük içerisinde olmasını isteyen bayanlar için mutlaka zarif küçük koyu renkli çanta ve dolgu topuk ayakkabı tasarımları öne çıkmakta.

İşte birbirinden şık kilolu bayan tunik modelleri 2016 için öne çıkan birbirinden şık kombin örnekleri:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir