Kemerli Abiye Modelleri 2017

Tek Omuzdan Askılı Oldukça Zarif İşlemeli Kemerli Abiye Modelleri 2017

Tek Omuzdan Askılı Oldukça Zarif İşlemeli Kemerli Abiye Modelleri 2017

Kemerli abiye modelleri 2017 yılında birbirinden şık modellerle göz alıcı güzellikte olamk isteyen bayanların ilk tercihleri arasında yerini almakta. Özellikle göz alıcı işleme detayları ile birlikte entegre edildiğinde en özel davetlerin en seçkin bayanı olarak bütün gözlerin üzerinizde toplanması için beyaz veya gece mavisi renklerinden seçilen kemer detaylı abiye modeli ile birlikte tercih esilecek işlemeli topuklu ayakkabıyla birlikte süet şık bir avuç içi çanta kombini oldukça güzel duracaktır.

Kemerli Abiye Modelleri Her Zaman Tarz

Bu yıl tercih edilen abiye ile aynı renklerde seçilen kemer modelleri olduğu kadar açık renkli, mavi, pudar, vb. renkler üzerine siyah ve tonlarından seçilen ince şık veya işlemeli gösterişli kemer modelleri revaçta. En trend moda tasarımları arasında yer alan özellikle yırtmaçlı abiye modelleri üzerine gelecek kemer detayları zerafetinizi perçimleyecektir.

Akraba Düğünlerinde En Çok Tercih Edilen Model

Ülkemizde bayramlarda, özel davetlerde ve özellikle akraba düğünlerinde kemer detaylı abiye modelleri ile katılmak odukça uygun olacaktır. Zarif bir stiletto ayakkabı ile birlikte zincir detaylı şık bir çanta ile bütünlük kazanacak kombin modelinizi en şıklar arasında yer almak isteyenler için tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. Sizlerle üste paylaştığımız birbirinden şık kemerli abiye modelleri görsellerinden ilham alarak en moda tasarımları tercih yapmanızı temenni ederiz.

Bir önceki yazımız olan Yeni Sezon Seçil Store Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir