Kemerli Abiye Modelleri 2016

En İhtişamlı Kemerli Abiye Modelleri

En İhtişamlı Modelleri

Bayanlar için abiye seçimi oldukça önemlidir. Özellikle şık bir organizasyonun önemli konukları arasında yer alıyorsa… Bu noktada bayanların en gözdesi olan modelleri ön plana çıkar, ister büyük ve kaliteli firmaların tasarımları olsun, ister özel tasarım olsun fark etmez önemli olan bayanların en moda tercihlerde bulunmasıdır. 2016 yılının en moda ürünlerine bir göz atacak olursak karşımıza çıkan kemerli için en trend tasarımlar ve renkler için şunları söyleyebiliriz:

Kemerli kırmızı renkli tasarımlar için oldukça iyi bir sezon geçirmekte, zira kırmızı abiye üstüne gelecek zarif beyaz ve parlak işlemeli kemerler oldukça hoş durmakta. Ayrıca beyaz ayakkabı ve kemer uyumu ile en özel günlerde tercihiniz olacak bir asillikte olacak seçimlerde bulunabilirsiniz. Sizlerle yazı sonunda bolca bu tasarımları paylaşmış bulunmaktayız.

Kemerli için kırmızı renk her ne kadar öne çıksa da mavi, mor ve beyaz renkler de bir hayli zarif ve bir o kadar hoş durmaktadır. ÖZellikle beyaz abiyeye siyah kemer, kuşak detayı veya koyu tonlara işlemeli beyaz kemer tasarımları oldukça güzel durmaktadır.

Şifon detaylı ve tüllü kemerli abiye modelleri ile omzu açık, straplez tasarımların 2016 yılı için oldukça şık durduğunu söylememiz de ve sizlerin bunları üzerinizde denemenizde fayda olacaktır.

Özetlemek gerekirse kırmızı renk seçimine ek olarak beyaz kemer detayları ile birlikte şık kombinler oluşturabilirsiniz.

 

 

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir