Kalın Topuk Ayakkabı Modellerini Kimler Tercih Etmelidir?

 

Yeşil Fiyonklu Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yeşil Fiyonklu Kalın Topuklu Ayakkabı Modelleri

Bir bayanın zarafeti kesinlikle topuklu ayakkabı tercihinden anlaşılabilir. Zarif bir bayan iseniz; spor tarzdan daha uzak ve kesinlikle topuklu olan ayakkabılar arasından tercih yapmışsınızdır. Bayanlar işe giderken, yemeğe giderken ve özel günlerde hep topuklu ayakkabı modelleri ile şıklığı yakalıyorlar.

Ancak zaman zaman bütün gün ayakta durmak zorlaşabiliyor. İşte bu noktada ünlü modacıların sihirli parmakları dokunuyor ve kalın topuklu ayakkabı modelleri tasarlanıyor. Sanırım böyle bir tasarım ile bütün bayanların sevgisini kazanmışlardır. Çünkü ince topuklu modeller ile ayakta durmak zor iken; kalın topuk seçimi sanki düz taban ayakkabı giymiş kadar kendinizi rahat hissedebilmenizde etkili olabiliyor.

Dilerseniz kışlık tasarımları ile önü kapalı, dilerseniz de yazlık tasarımları ile önü açık modellere bakabilirsiniz. Bazen şeritler ile süslenen modeller karşımıza çıkarken, bazen tamamen kapalı modellere de denk gelebiliyoruz. Ayaklarım rahat olmadan ben asla rahat olamam diyenlerden iseniz; mutlaka kalın topuklu ayakkabılar arasından tercih yapmalısınız. Hem topuklu ayakkabının şıklığı hem de spor bir ayakkabı edasında ki rahatlığı ile göz dolduracağından emin olabilirsiniz.

Mükemmel bir giyim tarzı için illa incecik topukların üzerinde olma devri bitti! Artık bayanlar hem rahat hem de aynı zamanda şık olan ürünler arasından tercihlerini yapıyorlar. Rahatlığı son yıllarda ön plana çıkaran modacılara bu noktada gerçekten de teşekkür etmemiz gerekiyor. Yoksa eski zamanlarda olduğu gibi devam etselerdi; şimdilerde rahatsız edici derecede ince topuklar ile şık olma çabamıza devam edecektik, bayanlar.

Bir önceki yazımız olan Dizüstü Çizme Modelleri İle Kışa Girin başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Popüler Başlıklar:

  • kalın topuklu ayakkabı modelleri
  • kalın topuklu ayakkabı
Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir