Kalem Pantolon Modelleri 2016

2016, geçen yıl özellikle bahar ayları itibari ile bir çıkış yakalamış ve trend haline gelmişti .Şık tasarımının yanı sıra kombin çeşitliliği sunan kalem pantolon kombinleri için bu yılın en moda kalem pantolon tasarımlarına ve kombin seçeneklerine birlikte göz atacağız.

2016 denildiğinde ilk akla gelen mürdüm ve bordo tonların baskınlığı olmakta. Açık renkli üst kıyafetlerle seçildiğinde gayet hoş duran bu kombin seçeneklerinde yüksek topuklu ayakkabı modelleri gayet şık durmakta.

2016 tasarımlarında öne çıkan kot pantolon tasarımları özellikle sokak modasının kalbi olmakta. Hem zarif hem de tasarım harikası olan kalem pantolon modelleri için sokak modası ile bir bütünlük sağlamak oldukça şık ve zarif bri seçenek olacaktır. Spor tarzı benimseyenler için önemli nokta düz tabanlı ayakkabı tercihlerinden pek fazla dışarı çıkmasınlar.

Kalem pantolon modelleri 2016 için kemer detaylı birbirinden şık ve kombin için zarif seçeneklerle zengin ürünler sunan kalem pantolon seçenekleri arasında öne çıkan uyumlu tercih olarak tavsiyemiz ayakkabı ve kemer uyumu. Zire bir aynı renkler olması zorunlu olmasa da aynı tonları yakalamak bir hayli şık bir kombin çıkarmaya yetecektir bile. Bütün bu koşullar göz önüne alındığında kemer detayları ve pantolon kombin uyumları daha fazla öne sağlamakta.

Deseni veya düğme detaylı olsun kalem pantolon modelleri için mavi ve tonlarına özel bir yer açmak çok önemli. Özellikle bayanların kombinlerinde tercih etmeye çalıştığı saks mavisi ve tonları seçimleri bir hayli şık durmakta. İster üst kısım giyim ürünleri olsun isterse de kalem pantolon modelleri tercihi olsun içinde saks mavisi varsa çok hoş kombin oluşturacağınız yeterince neden vardır demektir.

Birbirinden şık kalem pantolon kombinleri için bayanların rengarenk kombin sınırlarını tahimn etmek bile çok zor. Sizlere ilham vermesi adına paylaştığımız şık tasarımların renk ve tasarım uyumlarına dikkat etmeniz halinde oldukça şık ürünler elde edeceğinizi düşünmekteyiz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir