Kadife Etek Modası

Yeni Kadife Etek Modası

Yeni Modası

Kadınsı bir görünüm hemen herkesin isteği ve bunu sağlayabilmek adına ne giydiğimiz büyük önem arz ediyor. Bu noktada da devreye kadife ürünler giriyor ve özellikle son dönemde kadife etekler bu alanda çok fazla tercih edildiğine şahit olabiliyoruz.

Kadife etek modası geçtiğimiz sene popülerliği artan ve bu sene iyiden iyiye sokak modasına etki etmeye başlayan bir moda akımı diyebiliriz. Önceki senelerde çok fazla tercih edilmese de bu sezon piyasaya sürülen bordo renkli kadife etekler sayesinde bayanların kombinlerinde kadife etekleri sıklıkla görür hale geldik. Özellikle kısa ya da mini formdaki bordo renkli kadife elbiseler gerçekten çok zarif bir görünüme sahip ve doğru parçalarla kombinlendiğinde elde edilen sonuç çok çekici olabiliyor. Kadife ürünlerde genel itibariyle bordo gibi koyu renklerin tercih edilmesine alışığız ve bu alışkanlığın içerisine zümrüt yeşilini de dahil etmek mantıklı olacaktır diye düşünüyoruz. Kadife eteklerde zümrüt yeşili tahmin edemeyeceğiniz kadar şık ve iddialı sonuçlar elde etmenizi beraberinde getirecektir.

Kadife etek modası siyah ve lacivertte çok fazla tercih edilir hale gelmiş durumda. Özellikle uzun eteklerde lacivertin asil bir görünüm sağladığını belirtmek gerekiyor. Ele ki balık modeli yırtmaçlı uzun bir lacivert kadife eteği kombinlerinize dahil etmek tahmin edemeyeceğiniz kadar şık sonuçları beraberinde getirecektir. Siyah ise kısa kloş kadife etekler için daha ideal bir tercih olacaktır diyebiliriz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Asimetrik Kesim Etek Modelleri başlıklı makalemizde , En Güzel Asimetrik Kesim Etekler ve Etek hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir