Kadife Elbise Modası

İşlemeli Bordo Kadife Elbise Modası

İşlemeli Bordo Kadife Modası

Elbiseler her daim zarafetin ve şıklığın simgesi olmuştur. Kaliteli bir görünüm elde edebilmek adına tercih ettiğimiz elbiselerde maksimum şıklığı elde etmek için ise kadife modellere yönelmek son derece mantıklı bir tercih olacaktır.

Kadife modelleri konusunda ilk olarak şunu bilmeniz gerekiyor. Eğer ki iddialı görünmek, dikkat çekici kombinler yapmak ya da göz önünde bulunmak sizin hoşunuza gitmiyorsa, kadife elbiselerden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Çünkü başta bordo renkli modeller olmak üzere hemen her kadife elbisenin son derece kaliteli, şık ve dikkat çekici bir yapıya sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Bordo kadife elbiselere biraz daha görsellik katmak isterseniz eğer bu noktada da taş süslemeleri ya da dantel detaylarının ön plana çıktığını belirtmek gerekiyor. Dantel detayları kullanılan kadife elbiselerin doğru parçalarla bir araya getirildiğinde size sağlayacağı şıklık, sizi dahi şaşırtmaya yetecektir diye düşünüyoruz.

Kadife modelleri genel itibariyle koyu renkli ürünlerden oluşuyor. Kadife kumaşın en iyi taşıdığı renkler olan bordo, saks mavisi, zümrüt yeşili ve fuşya bu sezonun koleksiyonunu oluştururken de ağırlığını ortaya koyuyor. Bu renklerin arasında moru de eklemek gerekiyor. Son dönemde mor renkli kadife elbiselerin zarif görüntüsü sayesinde alternatiflere nazaran biraz daha ön plana çıktığını belirtmekte fayda görüyoruz. Kısacası kadife elbiseler bu sezon herkesin beğenisini kazanacak cinsten bir koleksiyon ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir