Kadife Abiye Elbise Modelleri 2016

Bayanlar için modası bütün hızı ile sürmekte. Özellikle yeni yılın en zarif ve en iddialı modelleri olarak kadife ko-umaşlardan tasarlanan modeller bir hayli gözde oluyor. Kadife abiye elbise modelleri 2016 yılı için mavi, yeşil ve siyah renkler bir hayli dikkat çekmekte. Sizlerle en güzel derlediğimiz modelleri paylaştıktan sonra ince püf noktaları vermeye devam edeceğiz.

Özellikle boy avantajı sağlayabilme adına midi boy kalem tarzı kadife abiye elbise modelleri bir hayli hoş dururken, günlük seçimlerde daha çok bol kesim ve uzun modeller ön plana çıkmakta.

Orta yaş bayanların da bir hayli favorisi olan kadife abiye elbise modellerinde gece mavisi ve siyah kombinler ön planda. Eğer önemli davetlerde boy gösterecekseniz tavsiyemiz yüksek topuklar ve zincirli çanta kombinleri seçmeniz olacaktır. V yaka veya dekolte severler için mutlaka aksesuar kullanımı olmalıdır. Özellikle kadife abiye elbise modellerine en şık broş takıları eklemeniz de çok fayda olacaktır. Belki de gecenin en şık bayanları arasında yerinizi böyle şık bir kombinler almış olacaksınız.

Pin It

Kadife Abiye Elbise Modelleri 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir