Jakar Etek Modelleri 2016

Günlük kullanımdan ziyade daha göz alıcı ve alımlı bir kombin oluşturmak isteyenler için jakar kumaşlardan tasarlanmış modeller dikkatleri üzerine çekmekte. Bayanların vazgeçilmezlerinden olan için ise jakar etek modelleri bayanlar için ayrı bir güzellik oluşturmaktadır. Peki 2016 yılında öne çıkan en trend jakar etek modelleri nelerdir ve en hoş bir şekilde nasıl bir kombin uygun olabilir?

Jakar 2016 yine muhteşem albenisi ile bayanların gönlünü cezbetmeyi başarıyor. Özellikle yeni sezon ürünlerinde desenler ve çiçekli modellerin öne çıktığı jakar etek modelleri ile iyi bir kombin için ise dikkat edilmesi gereken önemli noktalar arasında yer alan başlıklar ise:

Jakar etek modelleri 2016 yine birbirinden iddialı tasarımlarla geldi, bunun en uygun kombinleri için ise iddialı üst kıyafet tercihi yapmak gerekli. Örneğin işlemeli, güpürlü gömlekler, taş işlemeli bluz modelleri, basic tişört tasarımları tercihleri jakar etek tasarımlarınızı daha iyi bir şekilde gösterecektir.

Genç bayanların en çok tercihlerinden olan mini ve midi boy jakar etek tasarımlarında öne çıkan zarif tasarımlarında desenler ön planda durmakta. Desenli jakar etek modelleri üzerinde iddialı ama tek renk tasarımlardan oluşan kombinler oluşturmak oldukça avantajlı olacaktır.

Jakar etek modelleri 2016 kombinleri için ölçülü dekolteler ve zarif aksesuarlı seçeneklerde oldukça şık durmakta. İddialı dekolte tercihinde bulunan batanlar bu kombin için ince topuklu şık bir tercihi ve göz alıcı gözellikte olan zincir detaylı çanta modellerini tercih etmeleri halinde uyumlu bir tasarıma imza atmış olacaktır.

Jakar etek modelleri için daha salaş veya sokak tarzı tercih edecekler için bohem tarz oldukça şık oacaktır. Favori renk ise siyah bohem kazak tasarımları ile birlikte sweatshirt modelleri olarak karşımıza çıkmakta.

Sizler için derlediğimiz birbirinden şık jakar etek modelleri 2016 ve bunların en uyumlu tercihlerinde öne çıkan görseller olarak ise:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir