İş Görüşmesi İçin Nasıl Giyinilmeli

En Güzel Kalem Etekten Oluşan İş Konsepti Kombinleri

En Güzel Kalem Etekten Oluşan İş Konsepti Kombinleri

İş görüşmesine gidilirken ne, nasıl giyinilmeli kombinlenmeli? İş görüşmeleri için genellikle erkekler çok rahattır zira bir takım elbise ile en önemli iş görüşmelerine bile kısa sürede hazırlanabilirler. Bu iş görüşmelerinde bayanlar için işler biraz daha farklı işler. Tabi ki iş görüşme konseprinize göre değişkenlik göstermekle birlikte en iddialı ve en trend iş elbise kombinlerinde öne çıkan tasarımlar olarak:

Kalem Etek Modası:

Öncelikli olarak mini veya işlemeli çok iddialı eteklerden ziyade midi boy (diz hizasında) olan kalem etekler oldukça şık olacaktır. Siyah veya koyu renkli midi kalem etek üzerine beyaz bir gömlek tasarımı oldukça şık duracaktır. Normak topuklu bir ayakkabı, toplu saç stili ile birlikte abartıya kaçmayan bir çanta ile kombini çok iyi tamamlayabilirsiniz. Görsellerden sonra diğer püf noktalara göz atalım:

Kısa Kollu Kombinleri

Kalem için kısa kollu modelleri de oldukça şık kombinler oluşturabilir. Ayrıca siyah ve koyu tonlarda olan zarif kumaş pantolonlara beyaz gömlek veya üzerine pantolon tonlarında olacak kısa kollu ceket kombinlerini tavsiye edebiliriz. İşte birbirinden şık iş görüşmesine giderken tercih edebileceğiniz şık kombin tasarımları:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir