İpekyol Elbise Modelleri

İpekyol geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu sene de elbiseleriyle adından çok fazla söz ettirecek. İpekyol’un bu sezon için tasarladığı koleksiyon şimdiden birçok bayanın ilgisin çekmeyi başardı ve her geçen gün artan bir ilginin olduğunu da söylemek gerekiyor.

İpekyol elbise modelleri zarafetin ve kalitenin ön planda tutulduğu ürünler sayesinde kısa sürede bayanların dikkatini çeken koleksiyon şu sıralar sokak modasında ve gece davetlerinde son derece popüler diyebiliriz. İpekyol’un açık tonlardaki ürünleri kullanışlı olmalarının yanı sıra kaliteli bir görünüme sahip olduğunu da unutmamakta fayda var. Özellikle de kemik beyazı elbiseler şu sıralar hem sokak modasında hem de çalışan bayanlar arasında çok ama çok popüler diyebiliriz. Kemik beyazı elbiselerde kullanılan lazer kesim detayları ise size daha modern bir görünüm kazandıracaktır. Ekru renkli ürünlerinde son dönemde giderek daha fazla tercih edildiğini unutmamakta fayda var diye düşünüyoruz.

İpekyol elbise modelleri çizgi desenli ürünleri sayesinde ise ürün çeşitliliğini önemli ölçüde arttırmış durumda. Çizgi desenleri size zarafet katacak ve istediğiniz şıklığa ulaşmanızı beraberinde getirecektir diye düşünüyoruz. Haki rengi ise geçtiğimiz sene çok popülerdi fakat 2015’in ilk yarısında çok fazla tercih edildiğini göremedik. Fakat yaz sezonuyla birlikte özellikle gündelik elbise modellerinde haki rengini sıklıkla göreceğiz gibi duruyor.

Bir önceki yazımız olan Bayram İçin Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Elbise Modelleri, Bayramlık Elbise ve Elbise Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir