İnce Gösteren Elbise Modelleri

Deri Detaylı Siyah İnce Gösteren Elbise Modelleri

Deri Detaylı Siyah İnce Gösteren

Fazla kilolardan hepimiz şikayet ediyoruz. Özellikle de düğün mevsiminin açıldığı şu günlerde bir an evvel kilo verip forma girmemiz gerekiyor. Fakat bunun için artık çok geç ise, katılacağınız düğün ya da davette ince görünmenizi sağlayacak birkaç püf noktaya değinmekte fayda var.

   İnce gösteren modelleri konusunda ilk olarak şunu belirtmekte fayda var. Hiçbir sizi 3-4 beden ince gösteremez. Bunun bilincinde olarak bu tarz elbiselere yönelirseniz eğer çok daha başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Eğer ki birkaç kilo fazlanız var ve özel bir davette katılmanız gerekiyorsa, işte bu noktada size önereceğimiz elbiseler işinize yarayacaktır. Bir beden ince gözükmenizi sağlayan elbiseler tahmin edebileceğiniz gibi siyah renk ağırlıklı. Siyahın fazlalıkları kapatan yapısı sayesinde çok daha zayıf görünebiliyorsunuz. Sizlere resimlerini paylaştığımız elbiselerin püf noktaları ise bel kısmında yatıyor. Bel kısmı normale nazaran daha dar gözükecek şekilde tasarlanan elbiseler, bu sayede belinizi ve haliyle sizi de ince gösterebiliyor.

İnce gösteren modelleri içinde yer alan straplez ürünler göğüsleri çok büyük olmayan hanımlar için ilk önerimiz olacak. Straplez elbiselerin her zaman için bir albenisi var ve göğüs dekolteleri sayesinde ilgiyi belinizden ziyade üst bölüme çekeceği için daha dengeli bir görüntü elde etmenize imkan sağlıyor. Siyah renk tercih etmek istemeyenlere ise tavsiyemiz fuşya oluyor. Fuşyanın da siyahta olduğu gibi bir etkisi var ve ince gösteren elbiselerde de sıklıkla tercih ediliyorlar.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir