Hamile Bluz Modelleri

Askılı Hamile Bluz Modelleri

Askılı Hamile

   Şu dünyada bir kadının en fazla mutlu olduğu an minik yavrusunu kucağına aldığı zamandır herhalde. Fakat bu ana kadar geçen süreçte karnınızın da şişmesiyle birlikte giyinmek kimi zaman çileye dönüşebiliyor. Eğer ki bu durumu sıkça yaşar hale geldiyseniz artık hamile bluzlarına göz gezdirmenizin vakti gelmiş demektir.

   Hamile modelleri karnı iyiden iyiye şişmiş olan yeni anne adaylarının dışarı çıkarken en fazla zorlandıkları konuda büyük bir rahatlama getireceğini düşünüyoruz. Karnınız sebebiyle ne giyeceğinizi bilemediğiniz zamanlarda yeni sezonun hamile bluzlarına yönelmek çok mantıklı olacaktır. Birde yaz mevsiminin geldiğini göz önünde bulundurursak eğer bu noktada askılı hamile bluzlarının çok işlevsel bir ürün haline geldiğini söyleyebiliyoruz. Askı detayları sayesinde sıcak havalarda nispeten daha ferah hissetmenizi sağlayan model,  üzerindeki puantiye desenleriyle de çok şık bir görünüm elde etmenizi beraberinde getiriyor.

Hamile modelleri içinde yer alan çiçek desenli ürünler ise yaz mevsimine görüntü itibariyle en fazla yakışanlardan birisi. ya da lacivert üzerine rengarenk çiçek desenlerinin işlenmesiyle oluşturulan modellerin görüntü noktasında çok başarılı olduğunu söylemekte fayda görüyoruz.  Aynı şekilde elma yeşili bluzlarında sizler için güzel bir alternatif oluşturduğunu akılınızdan çıkartmamalısınız. Son olarak bayanların asla vazgeçemediği renklerden birisi olan kırmızının da halime bluzlarında sıklıkla kullanıldığını söyleyebiliriz.

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir