Günlük Uzun Elbise Modelleri

Soğuk havaların kendini hissettirmeye başlaması ile birlikte kışlık günlük uzun gün yüzüne çıkmaya başladı. Özellikle günlük uzun elbise modelleri 2016, denildiğinde oluşturulacak en güzel kombin seçenekleri ve birbirinden güzel modelleri sizlerle paylaşacağız.

Desenli Modeller Trend

Özellikle sonbaharın tonlarını yansıtan desenli günlük uzun oldukça trend. Uzun veya yarım bot kombinleri ile 2016 yılının en güzel kombinleri arasında yer alacak olan desenli günlük uzun elbise modellerine mutlaka göz atmalısınız.

Pastel Renkler Tercih Sebebi

Günlük uzun 2016 yılında soğuk havalarla birlikte pastel tonlar ağırlık kazanmakta. Özellikle beyaz rengin albenisi her dönem devam etmekle birlikte, yerini siyah ve pastel tonlara bırakmışa benziyor. Günlük kullanabileceğiniz rahat ve pileli uzun elbise modelleri de yeni dönemde bayanlar arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer almakta. Özellikle renk kombini için yeşil, gri çok zarif ve bulunduğu dönemin renklerini çok iyi ifade eden tonlar arasında yer almakta.

Renk ve Kesim Uyumu

Günlük uzun 2016, renk uyumu denildiğinde en önemli nokta ayakkabı ve çanta uyumu olarak karşımıza çıkıyor. Eğer kemer dataylı elbise tercihinde bulunduysanız mutlaka kemer ve çanta kombini ile uyumlu olmasına özen göstermelisiniz.

İşte birbirinden güzel günlük uzun 2016:

Pin It

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir